Jak sprzedać

Skup Mennicy Skarbowej to miejsce, w którym sprzedasz swoje kosztowności w bezpieczny i szybki sposób, w najlepszych cenach w Polsce. Mennica Skarbowa skupuje metale szlachetne w formie monet i sztabek inwestycyjnych oraz przedmioty użytkowe takie jak: biżuterię, zastawy stołowe, medale, odznaczenia, zegarki, złom, odpady poprodukcyjne i pozostałe. Z nami sprzedaż również monety kolekcjonerskie oraz diamenty!

 Gwarantujemy szybką, rzetelną i bezpłatną wycenę!

 

SKUP STACJONARNY
Sprzedaj swoje przedmioty bezpośrednio w naszych oddziałach: 

 
Katowice: ul. Mickiewicza 15 - budynek Energomontaż Południe, 4. piętro
 
Warszawa: ul. Jasna 1 - Dom "Pod Orłami"
 
 
Kraków: Pl. Jana Matejki 12 - Gmach Dyrekcji Kolei,
3. piętro
Wrocław: ul. Wita Stwosza 15A, 2. piętro, lokal 5
 
Poznań: ul. Święty Marcin 80/82, parter, pokój 315
 
Łódź: ul Sienkiewicza 82/84, lok. 317

 

SKUP ONLINE

Sprzedaży możesz dokonać również wygodnie, bez wychodzenia z domu, cena którą Ci zapłacimy będzie dokładnie taka sama jakbyś sprzedawał bezpośrednio w oddziale.

1. Wypełnij krótki formularz kontaktowy na naszej stronie głównej - nasz doradca niezwłocznie oddzwoni do Ciebie. Podczas rozmowy zamówimy dla Ciebie bezpłatną przesyłkę kurierską.

2. Twoje kosztowności zostaną rzetelnie i szybko wycenione przez naszego specjalistę. O wycenie poinformujemy Cię telefonicznie.

3. Po akceptacji naszej wyceny wyślemy pieniądze na podany numer konta w ciągu 24 godzin. Płacimy najszybciej i najwięcej.

 

Wypełnij formularz

W celu skontaktowania się z naszymi doradcami prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się w ciągu 24h.
Pola oznaczone * są obowiązkowe