Pytania i odpowiedzi

 • Co mogę sprzedać?


Skupujemy inwestycje metale szlachetne w formie monet i sztabek takie jak: złoto, srebro, platyna oraz pallad, złote i srebrne monety kolekcjonerskie. Ponadto skupujemy wszelkie przedmioty wykonane ze złota i srebra tj: : biżuterię, zastawy stołowe, medale, odznaczenia, zegarki, złom, odpady poprodukcyjne i pozostałe. Jako nieliczni prowadzimy skup diamentów!

 

 • Ile warte są moje przedmioty?


Orientacyjną wartość przedmiotów można sprawdzić wybierając odpowiedni dział:  złoto użytkowe, złoto inwestycyjne, Inne metale, diamenty.
Oferowane ceny są cenami gwarantowanymi. Jeśli posiadasz np. atrakcją, niezniszczoną biżuterię bądź znaczną ilość metali szlachetnych możemy zapłacić Ci jeszcze więcej.
Zapewniamy najwyższe ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

 

 • Kiedy otrzymam pieniądze?


W zależności od rodzaju sprzedawanych nam produktów z metali szlachetnych, płatność może być zrealizowana przelewem lub gotówką. Sprzedając nam złoto inwestycyjne - forma płatności to przelew na wskazane konto bankowe, wysyłany w ciągu 12 godzin. W przypadku pozostałych metali oraz złota użytkowego, decydując się na sprzedaż bezpośrednią w naszym oddziale możesz wybrać zapłatę gotówką, płatną od razu, lub zdecydować się przelew, który wysyłamy w ciągu 12 godzin. Przy transakcjach internetowych online proponujemy szybki przelew na konto bankowe. 

 

 • Ile kosztuje wycena?


Sprawdzenie autentyczności i wycena przedmiotów jest całkowicie bezpłatna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, we współpracy z największym polskim centrum gemmologicznym oferujemy wykonanie profesjonalnej ekspertyzy diamentów jubilerskich.

 

Jak działa skup w Mennicy Skarbowej

 • krok1brown2

  Wypełnij krótki formularz kontaktowy - nasz doradca niezwłocznie oddzwoni do Ciebie.

  Podczas rozmowy zamówimy dla Ciebie bezpłatną przesyłkę kurierską.

 • krok2brown2

  Twoje kosztowności zostaną rzetelnie i szybko wycenione przez naszego specjalistę.

  O wycenie poinformujemy Cię telefonicznie.

 • krok3brown1

  Po akceptacji wyceny wyślemy Ci pieniądze w ciągu 24 godzin na konto bankowe.

  Płacimy najszybciej i najwięcej.

Wypełnij formularz

W celu skontaktowania się z naszymi doradcami prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się w ciągu 24h.
Pola oznaczone * są obowiązkowe