Jak sprzedać

 

Skup Mennicy Skarbowej to miejsce, w którym sprzedasz swoje kosztowności w bezpieczny i szybki sposób, w najlepszych cenach w Polsce. Mennica Skarbowa skupuje metale szlachetne w formie monet i sztabek inwestycyjnych oraz przedmioty użytkowe takie jak: biżuterię, zastawy stołowe, medale, odznaczenia, zegarki, złom, odpady poprodukcyjne i pozostałe. Z nami sprzedaż również monety kolekcjonerskie oraz diamenty!

Gwarantujemy szybką, rzetelną i bezpłatną wycenę!

SKUP STACJONARNY
Sprzedaj swoje przedmioty bezpośrednio w naszych oddziałach: 

Katowice:

ul. Warszawska 23 (bud B, lok 5)

Warszawa:

ul. Jasna 1 - Dom "Pod Orłami"

Kraków:

Poznań:

ul. Św. Marcin 80/82 lok.235

Łódź:

ul. Sienkiewicza 82/84, lok. 317

Rzeszów:

Al. Józefa Piłsudskiego 32, lok. 301

Lublin:

ul. Niecała 3, lok. 9

Białystok:

ul. Suraska 1, lok. 203

Gdańsk:

Al. Grunwaldzka 163, 1. piętro

Zielona Góra:

Al. Niepodległości 36, poziom 0, lok. 1

Kielce:

Al. IX Wieków Kielc 6, lok. 32

 

SKUP ONLINE

Sprzedaży możesz dokonać również wygodnie, bez wychodzenia z domu, cena którą Ci zapłacimy będzie dokładnie taka sama jakbyś sprzedawał bezpośrednio w oddziale.

1. Wypełnij krótki formularz kontaktowy na naszej stronie głównej - nasz doradca niezwłocznie oddzwoni do Ciebie. Podczas rozmowy zamówimy dla Ciebie bezpłatną przesyłkę kurierską.

2. Twoje kosztowności zostaną rzetelnie i szybko wycenione przez naszego specjalistę. O wycenie poinformujemy Cię telefonicznie.

3. Po akceptacji naszej wyceny wyślemy pieniądze na podany numer konta w ciągu 24 godzin. Płacimy najszybciej i najwięcej.

 

Wypełnij formularz

W celu skontaktowania się z naszymi doradcami prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się w ciągu 24h.
Pola oznaczone * są obowiązkowe